Czy oferta leasingu jest opłacalna dla każdego?

Jesteś początkującym klientem ofert leasingowych? Zastanawiasz się nad tym jakie są różnice między leasingiem, a zakupem pojazdu? Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości!

Posiadanie własnego biznesu jest oczekiwaniem wielu osób jednak niesie za sobą sporo obowiązków oraz wyzwań. Duża część osób nie zdaje sobie sprawy z tego ile zadań należy wykonywać każdego dnia. Przez natłok pracy oraz stres pojawia się złe samopoczucie. Człowiek nie ma czasu na odpoczynek co przekłada się na jego zdrowie. W takich przypadkach bardzo ważne jest, aby szybko zareagować, gdyż w przeciwnym razie można doprowadzić do gorszych konsekwencji. W celu wprowadzenia zmian warto przeanalizować sposób codziennego podróżowania. Od lat wiadomo, że przemieszczanie się jest nieodłącznym elementem dnia. Ludzie muszą dotrzeć do pracy, na zakupy czy też na różne spotkania. Z racji korzystnej ceny zazwyczaj wybierają komunikację miejską. Już szybko okazuje się, ze jest ona zawodna, ponieważ występuje ryzyko spóźnienia, a także tłoku. Wówczas interesującym rozwiązaniem okazuje się zakup samochodu. Nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić, a wynika to przede wszystkim z ograniczeń finansowych. Na szczęście na potrzeby tych osób została wprowadzona inna metoda w postaci leasingu samochodów osobowych. Jest to opcja zyskująca stale duże zainteresowanie i zaufanie, przez wzgląd na niekończące się przywilej. Użytkownik sam decyduje o porze swojego wyjazdu, trasie oraz liczbie pasażerów. Musi jednak pamiętać o warunkach umowy. Chcąc poznać dokładnie tajniki leasingu zwrotnego samochodu osobowego wystarczy skorzystać z usług świadczonych przez firmę CLS. Na tle swoich konkurentów wyróżnia się:

• atrakcyjnymi stawkami – wynika to przede wszystkim z wieloletniej współpracy przedsiębiorstwa z innymi instytucjami finansowymi co pozwala na negocjacje dla swoich klientów
• elastycznym podejściem – klienci posiadają różnorodne potrzeby i oczekiwania, dlatego też personel podczas selekcji propozycji koncentruje się wyłącznie na indywidualnych wymaganiach, co ułatwia szybkie znalezienia adekwatnej propozycji
• dogodne narzędzia – poza możliwością skorzystania z oferty bezpośrednio w oddziale osoby zainteresowane mają do dyspozycji stronę internetową, na której został umieszczony nowoczesny kalkulator leasingowy.