Ogrodzenie posesji za paneli

Panele ogrodzeniowe z drutu należą do najbardziej ekonomicznych rozwiązań, jeżeli chodzi o zabezpieczenie posesji prywatnej czy też firmowej.

Często wykorzystywane są w przypadku terenów przemysłowych, szkół, parkingów oraz innych budynków użyteczności publicznej. Największą zaletą ogrodzenia panelowego jest łatwość montażu, otrzymujemy gotowe panele z siatki, które następnie przykręcamy do przygotowanych wcześniej słupków. W tym przypadku wykorzystuje się dedykowane słupki prostokątne, możemy wykorzystać także słupki o przekroju okrągłym.

Ogrodzenie posesji za paneli

Jakie zalety posiadają ogrodzenia panelowe?

Ogrodzenia panelowe możemy zastosować z podmurówką lub bez, mocowanie do słupków odbywa się za pomocą obejmy dokręconej śrubą. Dzięki temu przy użyciu najprostszych narzędzi możemy przygotować ogrodzenie. Słupki możemy zabetonować lub też przykręcić do podłoża za pomocą dedykowanej stopki. Ogrodzenia metalowe tego rodzaju są ocynkowane, podobnie jak akcesoria, takie jak stopki czy też zapinki służące do montażu. Możemy wybierać różne kolory z palety RAL, jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie, możemy panele zamontować do starych słupków. Dostępne są różne rodzaje zapinek, jak również dystanse, docięcie siatki jest również bardzo łatwe, co sprawia, że ogrodzenia tego typu są bardzo popularne.

Panele ogrodzeniowe dostępne są w różnych wersjach, w tym przypadku średnica prętów może mieć 3, 4 lub 5 mm. Producenci oferują różne zakończenia, style. Mogą być to panele proste lub też trójwymiarowe. Stosuje się ocynkowanie ogniowe lub też ocynkowanie oraz malowanie proszkowe w kolorystyce RAL, dzięki temu można dobrać różne kolory. Dlatego jest to system bardzo uniwersalny, który bardzo dobrze sprawdzi się jako ogrodzenie różnych posesji. Ogrodzenie panelowe to najtańszy sposób, aby zabezpieczyć teren przed dostaniem się osób niepowołanych czy też przez dostępem dzikich zwierząt. Dużą zaletą jest estetyka, możemy łatwo skomponować wygląd panelu z kolorem elewacji, dachu czy też innych elementów architektonicznych.

Na stronie producenta sklep.montarogrodzenia.pl znajdziemy panele ogrodzeniowe o różnej wielkości, możemy zakupić także słupy ocynkowane, obejmy służące do montażu, jak również stopy pod słup czy też różnego rodzaju zaciski, dzięki którym łatwo zamontujemy ogrodzenie.