Oryginalny prezent dla gości weselnych

Od jakiegoś czasu modne jest dawanie prezentów gościom, którzy zaszczycili młodych i przyszli na ślub i wesele. To nie muszą być drogie podarunki.

Wystarczy zainwestować w czekoladki, na których będzie nadruk. To, co znajduje się na czekoladkach jest do uzgodnienia, bo to my sami możemy wybrać odpowiedni projekt. Musimy pamiętać żeby wybierać pyszne czekoladki, które będą rozpływały się w ustach gości. Wtedy będą chcieli po nie sięgać. Nadruk może być wykonany w pełnym kolorze z jadalnej masy cukrowej, dlatego całość będzie jeszcze bardziej oryginalna. Mamy gwarancje tego, że nikt inny z naszych znajomych takiego rozwiązania nie ma. To, dlatego że nie wszyscy wiedzą gdzie szukać firmy, która będzie w stanie nam to zagwarantować. Nam zależy na jakości dlatego szukamy kogoś, kto się naprawdę na tym zna. Wtedy wiemy, że czekoladka będzie przepyszna i napis będzie wykonany tak jak trzeba. Trzeba się spieszyć z zamówieniami, bo firma, która się tym zajmuje ma bardzo dużo zleceń. Nie czekajmy na ostatnia chwilę, bo firma może mieć problem żeby się wyrobić na czas. Skoro chcemy wybrać tak oryginalne podziękowanie dla gości to trzeba od razu składać zamówienie. Stworzenie nadruku zajmuje trochę czasu, dlatego firma musi go mieć wystarczająco dużo. Zlećmy im dzisiaj prace to na spokojnie uda im się wyrobić.


Jakie czekoladki można zamówić?

Czekoladka ślubna może mieć średnice pięciu centymetrów, a jej grubość to jeden centymetr. Jest wystarczająco duża żeby można było zrobić nadruk, który będzie bardzo dobrze widoczny. Jedna taka czekoladka waży 25 gram. Każda z zamówionych czekoladek zaparkowana jest w celofanowy woreczek i ma złoty klips. Dodatkowo można zamówić dekoracyjną wstążkę, dlatego trzeba się nad tym zastanowić. Takie czekoladki dla gości weselnych prezentują się po prostu super. Każdemu się spodobają i trudno będzie przebić nasze podziękowania dla gości. Wystarczy dzisiaj zamówić dla każdego z gości super czekoladkę i cieszyć się z tego, że mają coś takiego oryginalnego od nas.