Integracja Magento Allegro w ErpBox – jak może ułatwić CI sprzedaż?

Sukces przedsiębiorstw w dużej mierze współcześni właściciele firm wiążą z branżą e-commerce.

Niemal każda firma przenosi część biznesu do Internetu. Pamiętaj jednak, że  funkcjonowanie firmy w wirtualnej przestrzeni nie jest tak prostą sprawą, jakby się wydawało. Niezbędne są do tego specjalistyczne narzędzia, które są pomocą i odciążeniem dla pracowników. Gdzie znaleźć tego typu oprogramowanie? Między innymi oprogramowanie dające takie możliwości udostępnia platforma ErpBox, która dostarcza przedsiębiorcom rozwiązania, które pomagają w codziennych obowiązkach. A co najważniejsze – właściciele sklepów internetowych mogą te narzędzia dostosowywać do swoich potrzeb. Świetnym przykładem jest integracja Magento Allegro w ErpBox! Dowiedz się więcej z poniższego artykułu i wypróbuj platformę ErpBox już dziś, a jeśli szukasz dodatkowych informacji – koniecznie zajrzyj tutaj: https://www.erpbox.pl/magento-allegro-ebay-amazon-integracja-dostosowana-do-potrzeb/.

Integracja Magento Allegro ErpBox – kilka informacji

Platforma udostępnia możliwość integracji Magento Allegro. ErpBox oferuje integrowanie domowej witryny sklepu internetowego (czyli w tym przypadku obsługiwanego przez Magento) ze sklepem założonym na portalu aukcyjnym (w tym przypadku Allegro). Połączenie tych dwóch systemów to doskonała metoda na usprawnienie codziennego działania oraz funkcjonowania biznesu.

Jakie możliwości daje integracja Magento Allegro ErpBox?

  • możliwość importowania danych dotyczących złożonych zamówień,
  • automatyzacja procesu obsługi wszystkich zamówień,
  • aktualizacja danych dotyczących produktów dostępnych w magazynie firmy,
  • możliwość tworzenia aukcji za pomocą Managera Allegro.

To tylko kilka możliwości, które udostępnia program ErpBox. Wypróbuj je już teraz! To fantastyczne rozwiązanie, które jak widać – usprawnia codzienne działania oraz funkcjonowania firmy.

Podsumowanie

Celem każdej integracji jest ułatwienie procesu pracy. Tak jest też, gdy zintegrujesz ze sobą Magento oraz Allegro za pomocą platformy ErpBox. Możesz zapoznać się z pełnymi możliwościami programu ErpBox zupełnie za darmo. Załóż darmowe konto i ciesz się 21 dniami testów bez żadnych zobowiązań.