Dedykowane oprogramowanie wspierające działanie firmy

Strona internetowa firmy która posiada wiele przedstawicielstw, może być wyposażona w mapę kraju z naniesionymi punktami swoich oddziałów.

Specjalny moduł umożliwi graficzną prezentację sieci placówek z użyciem interaktywnej mapy. Na mapie mogą być naniesione kontury województw, czy też miasta wojewódzkie. Po najechaniu na zaznaczony na mapie punkt możliwe jest rozwijanie okna z informacjami adresowymi. Tego rodzaju aplikacje internetowe będą bardzo wygodne w użytkowaniu. Podobne aplikacje możemy stosować w przypadku telefonów komórkowych, aplikacje mobilne rozszerzą możliwości naszej komórki. Mogą być tworzone na indywidualne potrzeby, przykładowo firma może wyposażyć telefony swoich pracowników w firmowe aplikacje. Można zawrzeć w nich spis telefonów i adresy ważnych klientów, może to zaoszczędzić wiele czasu jak i pieniędzy. Dodatkowo strona internetowa może zostać wyposażona w system zbierający adresy e-mail klientów i wysyłkę wiadomości reklamowych Za pomocą prostej w obsłudze aplikacji możemy wysyłać naszą ofertę do klientów. Jest to obecnie najtańsza forma reklamy. Nowoczesne systemy wspomagające działanie firm, umożliwiają nam obecnie wystawienie faktury online. W zależności od potrzeb często tego rodzaju oprogramowanie umożliwia, nam również dostosowanie wyglądu faktury dla naszych potrzeb. Może to być zatem ustawienie tabeli jak również umieszczenie naszego loga.

Właściwie możemy dowolnie dostosowywać również wygląd innych dokumentów, które będą potrzebne w firmie.

Zatem mogą to być faktury magazynowe, czy też dokumenty związane z obsługą klientów, czy obsługą zamówień. Dzięki temu, możemy również archiwizować tego rodzaju dokumenty w programach, aby można je było użyć ponownie w razie potrzeby. Oprogramowanie powinno być dostosowane do możliwości naszych komputerów, jak również do stosowanego przez firmę systemu operacyjnego. Obecnie rozwiązania dedykowane dla firm oferują nam bardzo wiele różnych rozwiązań, nie tylko księgowych, ale również związanych z ogółem działania firmy. W zależności od profilu działalności możliwe będzie zakupienie oprogramowania najlepszego dla danej firmy.