Karm piersią ze smakiem

Naturalne karmienie piersią w miejscach publicznych przestaje być już tematem tabu.

Coraz więcej młodych mam decyduje się na naturalne karmienie w restauracjach czy kawiarniach. Jak radzą sobie ze wścibskimi spojrzeniami? Bardzo pomocne są ubrania do karmienia piersią, które pozwalają kobietom zachować dyskrecję.

Karmienie piersią – najlepsza inwestycja w maluszka

O tym, że mleko mamy jest najbardziej wartościowym pokarmem dla maleństwa nie trzeba nikogo przekonywać. Poza tym, że zawarte w mleku składniki odżywcze wpływają na prawidłowy rozwój mózgu i układ nerwowy malucha, to także minimalizują ryzyko wystąpienia anemii i alergii. Ponadto, karmiąc, tworzy się niesamowita więź pomiędzy niemowlakiem a jego mamą. Obecnie propaguje się model karmienia na żądanie, a to sprawia, że dziecko może domagać się jedzenia w najbardziej nieoczekiwanych momentach. W praktyce oznacza to, że często mama zmuszona jest nakarmić swoją pociechę w przestrzeni publicznej. By te momenty nie były zakłócane przez negatywne komentarze otoczenia, warto rozważyć poszerzenie garderoby o ubrania do karmienia piersią.

Przewaga ubrań do karmienia nad standardową odzieżą

Ubrania do karmienia mają wiele zalet. Dzięki nim młode mamy mogą dyskretnie nakarmić swojego maluszka w miejscach publicznych, a zapewniają to ukryte zamki błyskawiczne. To mama sama decyduje o tym, jak dużo pokaże. Dodatkowo, ubrania szyte są z wysokiej jakości bawełny, która nie podrażnia skóry maluszka. Taka odzież jest również bardzo wygodna. Dodatkowo, w zależności od stylu młodej mamy, do wyboru są zarówno wizytowe sukienki, jak również odzież do noszenia na co dzień.

Z Koszulove.com karmienie będzie wyjątkowym wydarzeniem

Wygodne i sprawdzone ubrania do karmienia piersią oferuje sklep internetowy www.koszulove.com. Proponowana przez sklep odzież pozwoli każdej młodej mamie na zachowanie dyskrecji. Umożliwiają to zamki błyskawiczne na wysokości klatki piersiowej. Dzięki nim to mama sama decyduje o tym ile pokaże. Sklep oferuje klientkom wygodne bluzy z kapturem lub bez, sukienki w eleganckim i casualowym stylu, a także komfortowe bluzki i koszule. Wszystkie produkty wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu będą służyły ich użytkowniczkom zdecydowanie dłużej, niż sam okres karmienia piersią.