Platforma crowfundingowa do inwestowania w nieruchomości

Jeśli finansowanie społecznościowe na rynku nieruchomości wydaje się zbyt skomplikowane technicznie, jak na twój gust, istnieją alternatywne rozwiązania, których możesz użyć, aby włączyć nieruchomości do swojego portfela finansowego.

Nie będziesz związany z siedmioletnim zobowiązaniem, ale będziesz musiał zobowiązać się do utrzymania nieruchomości lub zatrudnić do tego kogoś innego. Mimo to wynajem nieruchomości może przynieść duże zyski. Z pewnością wiele osób zastanawia się, warto inwestować w nieruchomości finansowane poprzez crowdfunding. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz i jaką platformę finansowania społecznościowego wybierzesz. Akredytowani inwestorzy mają więcej opcji. A dla tych, którzy nie są milionerami, wciąż jest kilka możliwości. Nowa technologia zawsze wiąże się z ryzykiem, więc bądź szczególnie ostrożny, inwestując ciężko zarobione pieniądze w nowsze inwestycje. Platforma crowfundingowa do inwestowania w nieruchomości

Jeśli chcesz zdywersyfikować swój portfel nieruchomościami, potencjał wzrostu może sprawić, że będzie to tego warte.

Jeśli nie chcesz angażować się w zupełnie nową platformę, ale nadal chcesz mieć dostęp do nieruchomości, możesz rozważyć bliższe przyjrzenie się REIT notowanym na giełdzie. W zależności od wybranej platformy mogą obowiązywać roczne opłaty w wysokości od 1 do 2,5 procenta, lub nawet więcej, zarządzanych aktywów. Opłaty za zarządzanie, opłaty za doradztwo, opłaty za indywidualne fundusze, nie ma znaczenia, jak platforma je nazywa, sumują się. Chociaż opłaty mogą być niskie w porównaniu z innymi opłatami za zarządzanie za podobne usługi, 1 procent może nadal być wyższą kwotą niż chcesz zapłacić. Przed zainwestowaniem zapoznaj się z drobnym drukiem każdego zasobu, w który chcesz zainwestować, a platforma crowdfundingowa – Social.Estate służy do inwestowania w nieruchomości. Nie zaleca się poświęcania zbyt dużej części portfela usługom finansowania społecznościowego. Zrównoważony portfel akcji i obligacji ma udokumentowaną długofalową historię. Ale przeznaczenie części środków na platformę finansowania społecznościowego może mieć sens, jeśli chcesz zdywersyfikować działalność i mieć szansę na dobre zyski.