Podróże nie muszą być stresujące

Kiedy masz do użyją wycieczkę dla siebie lub dla swojej rodziny, istnieje tak wiele rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę w czasie poprzedzającym przelotu i przedmiotów, które trzeba będzie wziąć ze sobą. Ten artykuł jest pomocny dzięki bogatym wskazówkom, które znacznie ułatwią przygotowanie do podróży.

Podróżując na uboższe lub słabiej rozwinięte tereny, unikaj dotykania miejscowych zwierząt. To oczywiście obejmuje zwierzęta hodowlane, ale obejmuje także bezpańskie koty i psy, a także zwierzęta pociągowe lub upolowane. Nigdy nie wiesz, jakie choroby mogą mieć te zwierzęta, i są szanse, że nie będziesz miał takich samych immunitetów jak mieszkańcy.

W większości rejonów świata za dobrą etykietę uważa się prośbę o zgodę na zrobienie zdjęcia. Wielu ludzi będzie bardzo obrażonych, jeśli zrobisz im zdjęcie bez pytania, a to może nawet doprowadzić do przemocy. Lepiej jest najpierw uzyskać ich pozwolenie niż ryzyko przestępstwa.

Jeśli martwisz się podróżowaniem z dużą torbą podręczną, zaplanuj z wyprzedzeniem. Zazwyczaj płyta Airlines w grupach po pięć lub dziesięć wierszy, to odbiór miejsce w wierszu 11 lub 21, nie wiersz 19. Ponadto, jak tylko siedzenie lotnicza wywołuje blok przed tobą, idź w kolejce. W ten sposób czekasz z przodu zamiast z tyłu.

Ogranicz ilość bagażu, który zabrałeś w swojej torbie podręcznej. Bagaż ma paskudny zwyczaj zagubienia się na lotniskach. Nawet jeśli się nie zgubi, często spędzisz irytującą ilość czasu, czekając, aż pojawi się na karuzeli bagażowej. Ograniczenie bagażu do jednej torby podręcznej całkowicie wyeliminuje ten problem.

Jak wspomniano na początku tego artykułu, zazwyczaj trudno jest zidentyfikować wszystkie rzeczy, które musisz wykonać przed podróżą i pamiętać, kiedy przygotowujesz się do podróży. Zastosuj porady oraz pomocne wskazówki i porady opisane w tym artykule, aby uprościć proces podróżowania.
Prześlij opinię
Historia
Zapisano
Społeczność