Uzyskaj wyniki, których potrzebuje Twoja firma, dzięki tym wskazówkom dotyczącym marketingu mobilnego

Wyszukiwanie w sieci porad związanych z marketingiem mobilnym nie okazało się do tej pory owocne.

Może być mnóstwo treści, ale nic, z czego nie możesz skorzystać. Wypróbuj ten artykuł, a będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś.Użyj dedykowanego krótkiego kodu. Mogą być drogie, ale zapewniają, że Twoja marka pozostanie nienaruszona. Unikaj wspólnych krótkich kodów, jeśli jesteś większą firmą. Nie tylko dlatego, że chcesz, aby ludzie rozpoznawali Twój własny kod, ale mogą wystąpić pewne konsekwencje prawne, jeśli inna firma korzystająca z tego samego kodu nadużyje systemu.Spraw, aby Twoje wiadomości były trafne. To najważniejszy aspekt marketingu mobilnego. Wiadomość tekstowa może być bardzo osobista i przeszkadza komuś bez względu na to, co robi. Unikaj zmiany przeznaczenia wiadomości e-mail. Twoja wiadomość tekstowa powinna być krótka i bardzo adekwatna do odbiorców, do których je wysyłasz.Dodaj poczucie pilności lub wartości do działań związanych z mobilną kampanią marketingową. W większości przypadków klienci korzystający z łącza mobilnego lub reklamy oczekują, że otrzymają informacje szybko i w krótkich segmentach. Zamiast próbować umieszczać dużą ilość treści lub informacji za pośrednictwem kanału mobilnego, skup się na krótkich seriach, które mają zapewnić klientom wystarczającą ilość informacji, aby wzbudzić ich zainteresowanie.Daj swoim subskrybentom możliwość rezygnacji z otrzymywania Twoich SMS-ów. Format Twoich wiadomości powinien automatycznie zawierać zestaw instrukcji lub zdanie „opt-out”. Musisz użyć słów, które przekażą wiadomość, aby mogli wydostać się z twoich wiadomości. Obejmuje to słowa takie jak „ANULUJ SUBSKRYPCJĘ” i „STOP”.Dołącz wiadomości o standardowych kosztach wiadomości do dowolnego formularza rejestracji na marketing mobilny. Wielu konsumentów ma teraz nieograniczone plany przesyłania wiadomości, ale dla tych, którzy płacą za pomocą wiadomości lub mają określony miesięczny limit, dostarczenie tej wiadomości gwarantuje, że wiedzą, że mogą zobaczyć opłaty związane z wiadomościami, które zdecydują się otrzymywać od Twojej firmy.Zapytaj klientów o ich numery telefonów komórkowych. Najłatwiej to zrobić z obecnymi subskrybentami poczty e-mail. Uzyskaj wyniki, których potrzebuje Twoja firma, dzięki tym wskazówkom dotyczącym marketingu mobilnego

Gdy wypełnią formularz subskrypcji, możesz poprosić ich o dodanie swoich numerów telefonów w przypadku jakichkolwiek alertów lub specjalnych ofert.

To szybki sposób na pozyskanie nowych klientów dla marketingu mobilnego.Zawsze staraj się, aby wiadomości mobilne były zwięzłe. Ludzie w ruchu potrzebują wiadomości, które szybko i zdecydowanie przejdą do rzeczy. Telefony komórkowe mają również stosunkowo małe ekrany, dlatego ważne jest, aby dostosować wiadomości tak, aby odzwierciedlały ten ograniczający czynnik. Postępując zgodnie z tą wskazówką, będziesz w stanie dotrzeć do większej liczby osób z bardziej efektywnym przekazem.Skieruj swoją wiadomość również do osób, do których ją wysyłasz. Jeśli wyślesz swoim klientom zbyt wiele wiadomości, które ich nie dotyczą, najprawdopodobniej zrezygnują oni z subskrypcji SMS-ów lub e-maili. Nie wysyłaj klientom „śmieciowej poczty” przez ich telefony komórkowe, jeśli chcesz, aby byli zainteresowani.Trzymaj się dedykowanego krótkiego kodu. Będzie to kosztować więcej, ale zajmie dużo czasu w zabezpieczeniu Twojej marki. W razie potrzeby poprawi to również twoją ochronę prawną.Ponieważ użytkownicy będą oglądać je na małych ekranach, mobilne komunikaty reklamowe muszą być krótkie, jasne i wyraźnie pilne. Każda reklama powinna koncentrować się na wezwaniu do działania, które nakazuje rynkowi coś zrobić. Zapominanie o umieszczeniu wezwania do działania w wiadomościach reklamowych na telefon komórkowy jest częstym błędem, który często popełniają początkujący użytkownicy.Podsumowując, możesz mieć wrażenie, że sprawdziłeś wszystkie źródła informacji o marketingu mobilnym. Ale porady ekspertów podane tutaj mogą skierować cię we właściwym kierunku tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z zaleceniami. Zacznij korzystać z tego już dziś, a będziesz zadowolony, że poświęciłeś czas na naukę.