Supernowoczesny kurs wizażu w Zielone Górze!

Profesjonalistka wykształcona w omawianej w tym artykule dziedzinie zajmuje się aranżacją wyglądu twarzy – przede wszystkim poprzez tuszowanie za pomocą makijażu niedoskonałości lub defektów (na przykład wyprysków, zmian alergicznych), a także poprzez podkreślanie zalet urody.

Zawód ten łączy się często z kosmetologią: wizażystka powinna posiadać szeroką wiedzę na temat praktyk pielęgnacyjnych twarzy, rodzajów cery i właściwości kosmetyków. W tej pracy bardzo przydają się zdolności artystyczne – przygotowanie profesjonalnego makijażu okolicznościowego wymaga zarówno wyuczonych umiejętności, jak również dużej dawki kreatywności i wrażliwości plastycznej. Wizażystki są mistrzyniami szczegółu, ponieważ konkretna aranżacja twarzy musi być pieczołowicie przygotowana, z zachowaniem dbałości o detale. ich praca opiera się na cierpliwości, doświadczeniu i uzdolnieniach manualnych.

Supernowoczesny kurs wizażu w Zielone Górze!

Kurs wizażu w Zielonej Górze to dobre rozwiązanie na podniesienie kwalifikacji?

W Centrum Kształcenia Prestige każda wizażystka udoskonali swoje umiejętności, korzystając z doświadczenia wykwalifikowanych nauczycieli praktyków. Gwarantujemy nowoczesną podstawę programową, materiały szkoleniowe i świetnie wyposażone pracownie kosmetyczne. W naszej szerokiej ofercie kursów znajdą Państwo między innymi: makijaż profesjonalny, pielęgnację oprawy oka za pomocą henny, trwałą ondulację rzęs, kurs wiedzy kosmetycznej, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, a także szkolenie z peelingu kawitacyjnego.

Nie dość, że każdy kurs wizażu zielona góra charakteryzuje się wysoką jakością, to jeszcze koszty edukacji w Centrum Kształcenia Prestige są bardzo atrakcyjne. Serdecznie zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami, a także do przejrzenia naszej rozbudowanej strony internetowej. Zawarte są na niej zarówno wszelkie informacje związane z procesem rekrutacyjnym, jak również nasze kwalifikacje dotyczące naszej placówki edukacyjnej.