Proste blogowanie: kilka porad ekspertów dla Ciebie

Czy zawsze onieśmielał Cię perspektywa blogowania online? Choć może się to wydawać przytłaczającą rzeczą do osiągnięcia, każdy może nauczyć się tworzyć blogi, które informują i dostarczają rozrywki odwiedzającym witrynę.

Skorzystaj z porad tych, którzy mają doświadczenie w tym, co działa, a co nie. Wkrótce będziesz na dobrej drodze do zostania ekspertem w blogowaniu.Użyj prawidłowego filtra spamu dla komentarzy. Jeśli potrzebujesz rejestracji, aby skomentować, CAPTCHA na stronie rejestracji jest zwykle wystarczająca, aby powstrzymać spamerów. Jeśli zezwolisz na anonimowe komentarze, zwykle wystarczy „zaawansowane CAPTCHA”, czyli takie, które pytają użytkownika o „liczbę godzin dziennie” lub coś podobnego. Unikaj usług takich jak Akismet, ponieważ generują one wiele fałszywych alarmów.Nigdy nie pozwalaj sobie na kopiowanie czegokolwiek. Jedną z najważniejszych rzeczy, które Twój blog może kultywować, jest reputacja uczciwości i rzetelności. Nawet najmniejszy fragment splagiatowanej treści zagraża tej reputacji. Pamiętaj tylko, że w nieformalnym świecie blogowania pasja i oryginalność są ważniejsze niż bezbłędne umiejętności pisania.Twórz kontrowersyjne posty. Wszyscy wiemy, że to sprawia, że ​​czytelnicy wracają po więcej. Pomyśl o tym, jeśli napiszesz post, z którym wszyscy się zgadzają, stanie się nudny i wiele osób nie będzie chciało go czytać. Kiedy piszesz kontrowersyjne rzeczy, czytelnicy będą wracać po więcej.Spróbuj pisać na podstawie własnych doświadczeń. Pisz otwarcie o rzeczach, o których wiesz, i wyrażaj swoje uczucia bez obawy, że się pomylisz. Zwykle dużym błędem jest kopiowanie od ekspertów niż uczenie się na własnych błędach. Proste blogowanie: kilka porad ekspertów dla Ciebie

Twoje osobiste doświadczenie jest najcenniejszym zasobem blogowania, jaki masz.Jednym ze sposobów na zwiększenie widoczności bloga jest umożliwienie publikowania postów dla gości.

Może to pomóc w nawiązaniu relacji z innymi blogerami, co z pewnością może się czasem przydać. Nie można przecenić tego znaczenia. W pewnym momencie możesz potrzebować przysługi, a bloger, któremu pozwoliłeś publikować na swoim blogu, prawdopodobnie będzie gotowy Ci pomóc.Spróbuj podzielić swoje posty na łatwe do opanowania kawałki. To bardzo prosta, ale niestety ignorowana taktyka blogowania. Nie pisz tak, jakbyś próbował przebiec maraton. Podziel swoje posty na mniejsze kawałki. Może to pomóc w zwiększeniu SEO i może pomóc w stworzeniu bardziej przejrzystego podejścia do pisania. To może pomóc ci lepiej myśleć.Pozwól swoim czytelnikom komentować, a następnie odpowiadaj na te komentarze. Dzięki temu Twoi czytelnicy poczują, że są aktywnie zaangażowani w witrynę, a to pozwoli Ci nawiązać z nimi relację. Jeśli wyrobisz sobie nawyk odpowiadania na komentarze, Twoi czytelnicy będą wielokrotnie wracać, aby sprawdzić, czy odpowiedziałeś na ich komentarze.Unikaj bycia blogerem, który nie oferuje żadnych unikalnych treści na swoim blogu. Nie można oczekiwać sukcesu, prowadząc bloga, który jest bardzo podobny do innych blogów. Oferowanie unikalnych treści, których nie można znaleźć nigdzie indziej w Twojej niszy, jest właściwą ścieżką do osiągnięcia sukcesu na swoim blogu.Kiedy zarządzasz własnym blogiem, absolutnie konieczne jest, abyś odpowiednio redagował i sprawdzał każdy napisany przez siebie post. Nic nie wygląda gorzej niż błędnie napisane słowa, niezręczne sformułowania lub błędy gramatyczne, gdy starasz się, aby Twój blog wyglądał profesjonalnie. Upewnij się, że korzystasz ze sprawdzania pisowni, a nawet poproś kogoś o korektę. Twoja reputacja zależy od tego!Masz teraz wgląd i informacje, aby tworzyć niezapomniane blogi na własne potrzeby online. Twoi klienci, współpracownicy i znajomi docenią Twoje przemyślane i pouczające blogi, dzięki czemu będą czekali na kliknięcie linku, który przeniesie ich bezpośrednio do Twojej witryny. Wykorzystaj zdobyte tutaj informacje, aby Twoje blogi stały się ulubioną częścią ich dnia.