Tak to się zaczęło – powstanie naszej kawiarni

To była zwykła rozmowa dwojga przyjaciół. Z tej rozmowy powstał pomysł na miejsce bardzo szczególne, na klubokawiarnię o charakterze podróżniczym. Nie byłoby może w tym nic dziwnego, ale tak naprawdę takich miejsc jak mokotowska klubokawiarnia podróżnicza Tam i z powrotem nie ma na mapie naszego kraju wiele.

Być może nawet nie ma ich wcale. Czym jest, co tutaj możemy się spotkać, z jakim menu możemy się w tym miejscu zetknąć? Jest to klubokawiarnia, która powstała z pasją i z pasji podróżniczej. Oprócz tego, że można tu wpaść na śniadanie, na lunch, na przekąski inspirowane kuchniami świata, kuchniami regionalnymi i być może wielu ludziom nieznanymi. Oczywiście nie mogło zabraknąć kawy oraz herbaty z różnych krajów, z różnych zakątków świata. Poza tym również wina z winnic zlokalizowanych w różnych krajach. Już ten fakt może zainspirować, zaciekawić do tego, aby w to miejsce się udać. Ponadto lokal ten organizuje niemalże nieustannie różne prelekcje, spotkania, pokazy.

Opowieści o podróżach, o miejscach niezwykłych, o różnych zwyczajach, relacje przygód, ciekawych wydarzeń. Niemniej jednak lokal ten jest również wykorzystywany jako miejsce spotkań.

Mowa jest o spotkaniach biznesowych, mowa jest o spotkaniach towarzyskich. Możliwość przeprowadzenia prezentacji multimedialnych to dodatkowy element, który może spowodować, że to miejsce będziemy chętnie odwiedzać. Zaczęło się od zwykłej, niepozornej rozmowy, a wy niknęło z niej coś wyjątkowego, wyniknął z niej pomysł stworzenia jedynego takiego miejsca na świecie. Klubokawiarnia podróżnicza, która nie wymaga tego, aby być pasjonatem podróży, ale wymaga tylko tego, aby po prostu tutaj przyjść, posłuchać, zanurzyć się w zupełnie innym świecie, by móc wrócić odmienionym. Chcemy więcej informacji? Można się z nimi zapoznać za pośrednictwem strony internetowej kawiarnia Mokotów. Mokotowska klubokawiarnia o nazwie Tam i z powrotem to miejsce odwiedzane bardzo chętnie przez wiele osób, odwiedzane czasem nawet dzień po dniu.