Gdzie znaleźć proxy w chrome?

Jeśli korzystamy z przeglądarki Chrome to na pewno chcemy wiedzieć gdzie można byłoby zmienić adres polskie proxy tak żeby działał szybciej i stabilniej.

Każdy z nas może dowolnie zmieniać sobie taki adres serwera, ale trzeba wiedzieć nie tylko gdzie znaleźć te dane, ale również skąd wziąć sam serwer. Jedno i drugie jest bardzo ważne i nie można o tym zapominać. Oznacza to, że trzeba zagłębić się w to gdzie znajdziemy serwer proxy na komputerze, na którym zainstalowania jest przeglądarka chrome. Trzeba będzie wejść w ustawienia przeglądarki. Znajdują się w prawej części okna przeglądarki. To jakby taki klucz serwisowy i tam wybieramy opcje. Jeśli weszliśmy na opcję to mamy teraz zakładkę Sieć. Z niej trzeba będzie wybrać Zmień ustawienia proxy. Później trzeba wybrać użyj serwera, przy jako połączenie. Wpisujemy tam adres serwera polskie proxy, port albo domenę internetową. Akceptujemy ustawienia, które wprowadziliśmy i już można korzystać z nowego serwera, jaki właśnie sobie wybraliśmy. To jest bardzo proste rozwiązanie i każda osoba sobie z tym poradzi. W kilka minut zmieniamy serwer na dowolny, jaki tylko chcemy. Jeśli zmieniliśmy jego adres, ale serwer z jakiś powodów nam nie pasuje to zmieniamy na kolejny i kolejny. Zasada wpisywania danych jest zawsze taka sama.


Najlepszy serwer proxy

Nie ma się, co oszukiwać, że jeśli chcemy mieć serwer proxy, który zagwarantuje nam stabilne i bezpieczne łącze to otrzymamy go za darmo. Można oczywiście korzystać z takich serwerów, ale bardzo często są wolne, co oznacza, że na wczytanie strony będziemy czekać wieczności. My tego nie chcemy, bo my mamy szybkie łącze i tego samego wymagamy od serwera proxy, a zatem trzeba korzystać tylko z takich serwerów, które są najlepsze. Wtedy będziemy bardziej zadowoleni i wiemy, że całość będzie działać dokładnie tak jak my tego oczekujemy. Nasz serwer proxy polskie musi spełniać szereg wymagań i my to będziemy sprawdzać. Tylko wtedy jesteśmy w stanie z takiego serwera korzystać na swojej przeglądarce internetowej.