Jaki plecak nieprzemakalny wybrać?

Jeżeli interesuje Cię to zagadnienie, to wiedz, że dobrze trafiłeś. W tym tekście przedstawię Ci kilka niezawodnych propozycji, które w moim subiektywnym odczuciu są naprawdę godne uwagi. Chcesz zakupić dobry plecak nieprzemakalny z gwarancją 100% wodoszczelności? Sprawdź moje pewniaki!

Marka OverBoard

Jej powstanie świetnie obrazuje znane powiedzenie: “potrzeba matką wynalazków”. Wszystko zaczęło się w roku 2006, kiedy to para przyjaciół z czasów studiów postanowiła porzucić “wyścig szczurów” na rzecz podróżowania po plażach Tajlandii oraz Australii. Szukali w tym czasie wodoszczelnych toreb oraz etui, które skutecznie miały chronić ich ubrania oraz elektronikę przed zgubnym działaniem wody i piasku. Nie mogąc znaleźć nic godnego uwagi postanowili sami stworzyć pierwsze prototypy, które początkowo były testowane przez ich najbliższe otoczenie – rodzinę oraz przyjaciół. Cała reszta potoczyła się bardzo szybko: marka OverBoard cieszyła się coraz większą sławą w coraz to liczniejszym gronie odbiorców, które dzisiaj jest już rozsiane w ponad 70 krajach świata.

Ekonomiczny plecak nieprzemakalny backpack 20l

Dlaczego ekonomiczny? Bo stosunkowo niedrogi: w sieci znajdziesz go już za mniej niż 200 zł. To naprawdę bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Co oferuje ten plecak nieprzemakalny? Stuprocentową wodoszczelność trzeciej klasy. Co to oznacza w praktyce? To, że jego zawartość pozostanie sucha nawet przy krótkotrwałym zanurzeniu. Ponadto rzeczą absolutnie niesamowitą i przydatną jest fakt, że jest on niezatapialny – unosi się na wodzie. Ułatwi to poszukiwania w razie niespodziewanego upadku do wody. Wyściełane ramiączka, podparcie lędźwiowe oraz wzmocniony panel tylny z wentylacją gwarantują wygodę noszenia nawet przez kilka godzin.

Torba wodoszczelna jako plecak nieprzemakalny?

Jeżeli szukasz bardziej praktycznego i wszechstronnego rozwiązania, zainwestuj w torbę wodoszczelną, która z powodzeniem może służyć również za plecak nieprzemakalny. Przykład? Torba TrekDry Duffel o pojemności aż – uwaga – 90l! Masz tutaj do czynienia z towarem wysokopółkowym, jego cena jest więc odpowiednio wyższa. Jeśli jednak często podróżujesz, a Twoje rzeczy z tego tytułu są bardziej narażone na niepożądane przemoczenie, nie zastanawiaj się zbyt długo: ta inwestycja Ci się zwróci.

OverBoard w Polsce – gdzie kupić?

Odwiedź stronę www.gokajak.com. Znajdziesz tam nie tylko wspomniany wyżej plecak nieprzemakalny oraz torbę TrekDry Duffel, ale również wiele innych ciekawych gadżetów wodoszczelnych. Mapnik? Etui na telefon, tableta bądź aparat fotograficzny? To wszystko czeka na Ciebie pod tym jednym adresem. Przekonaj się sam.