Jakie nagrody kupić na imprezę sportową?

Impreza sportowa to święto sportu dla danej grupy ludzi, którzy pasjonują się, kibicują, uprawiają sport. Zarówno wielkie imprezy, jak popularne mistrzostwa w piłce nożnej, czy też lokalny wyścig biegowy przedszkolaków; to przeżycie dla uczestników na długi czas. Emocje związane z rywalizacją są niejednokrotnie wspomnieniem na lata. Wspomnienia są potęgowane, jeśli posiadamy pamiątkę z danej imprezy sportowej. Takimi pamiątkami – przywołaczami wspomnień są medale, statuetki, dyplomy.

Nagrody sportowe na zamówienie od Artskam.pl

Medale sportowe dla najlepszych

To najbardziej charakterystyczny element dekoracji zwycięzców. Popularny sklep Artskam.pl Medale Okolicznościowe na Zamówienie oferuje różne warianty tego typu nagrody, dostosowując kształt, wielkość czy kolor do wymagań klienta. Wejście na podium to zwykle otrzymanie medalu. O faworytach zawodów mówi się, że „jadą po medal”. Nawet wyróżnienie zawodnika za samo uczestnictwo może wiązać się z otrzymaniem medalu. Mówi się o pamiątkowych medalach. Mając medal, jesteś najlepszym z najlepszych w danej dyscyplinie.

Personalizowane statuetki i puchary

Do medalu, bądź osobno, dla wybitnych zawodników, czy dla uhonorowania ducha walki – możemy otrzymać pamiątkową statuetkę. Szklana, z drewna, metalu czy pleksi. Zależy to od potrzeby, rangi zawodów, budżetu zamawiającego, czy jego inwencji. Oczywiście najlepiej, jeśli kształtem, lub skojarzeniem nawiązują do dyscypliny jakiej są przyznawane. Puchary z kolei – to wyjątkowe wyróżnienie, zwłaszcza puchary sportowe na zamówienie będą dla zwycięzców wspaniałym trofeum. Najczęściej są wręczane najlepszym zawodnikom czy drużynom. Taka pamiątka jest zwykle eksponowana na honorowym miejscu i niezwykle ceniona przez jego zdobywcę.

Puchary i trofea sportowe na zamówienie

Trofea z grawerem

Każda symboliczna nagroda powinna na pierwszy rzut oka przywoływać wydarzenie, z jakim się wiąże. Służą temu napisy, elementy graficzne w postaci grawerów, czy nadruków. Już sam kształt medalu może nawiązywać do dyscypliny, z jaką się wiąże. W kwestii statuetek możliwości są jeszcze bardziej rozbudowane. Do dyspozycji są gotowe wzory i kształty, możliwe jest także wykonanie na indywidualne, oryginalne zlecenie. Dodanie emblematu, czy wytłoczenie indywidualnej dedykacji nie stwarza żadnego problemu. Stanowić będzie o wyjątkowości i zostanie tym cenniejszą zdobyczą dla obdarowanych.

Firmy produkujące sportowe nagrody

W ofercie dobrych firm zajmujących się profesjonalnie wykonywaniem nagród dla sportowców możemy znaleźć szereg rozwiązań powodujących, że każdy zakup będzie wiązał się z generowaniem dodatkowych emocji u obdarowanego. Uzupełniający element w postaci kolorowego nadruku, oryginalnej taśmy do medalu, czy wyrafinowanej tabliczki na statuetce może sprawić, że dana nagroda będzie rzeczywiście wyjątkowa. Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że każdy, kto chce udekorować zawodników znajdzie rozwiązanie dobre dla siebie ze względu na oczekiwania dotyczące bądź budżetu przeznaczonego na ten cel, jak i specyficznych oczekiwań estetycznych.