Znajdź inspiracje na ślubne fryzury w Internecie

Fryzury z krótkimi bokami i tyłem oraz dłuższą górą są niezwykle popularne dzięki nieskończonej wszechstronności stylizacji, którą zapewniają.

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy różnych długości i stylów w zależności od efektu, jaki chcesz osiągnąć. Jeśli włosy na górze głowy masz nieco krótsze, możesz zdecydować się na bardzo obecnie modny przedziałek z boku i zaczesanie włosów na bok. Włosy nieco dłuższe z wycieniowaną grzywką dobrze wyglądają lekko podniesione i zaczesane do tyłu. Fryzury z krótkimi, podgolonymi bokami są modne od dobrych kilku lat i zdecydowanie nie znikną w najbliższym czasie. Ich niesamowita wszechstronność pozwala na dostosowanie fryzury do kształtu twarzy oraz indywidualnych preferencji. Możesz stylizować górną część włosów za pomocą różnych produktów, formując dowolny kształt i faktury. Boki z kolei mogą być podcięte na krótko, podgolone lub całkiem ogolone. Jednym z powodów popularności takiego trendu wśród panów jest to, że te nowoczesne fryzury pozwalają mężczyznom stylizować włosy na wiele różnych sposobów, a jednocześnie wymagają bardzo niewielkiej uwagi na co dzień ze względu na krótkie boki i tył fryzury. Nosząc fryzurę z krótkimi bokami i dłuższą górą, musisz poświęcić swoim włosom trochę uwagi. Chociaż boki są łatwe w pielęgnacji, góra wymaga poświęcenia nieco więcej czasu na stylizację. Jednak wynik zależy bezpośrednio od używanego produktu do stylizacji.

Ponieważ fryzura z krótkimi bokami jest bardzo wszechstronna, jest świetną bazą dla wielu ciekawych i stylowych fryzur męskich.

Na przykład, możesz zostawić lub podcinać boki na górze, zapuścić średniej długości włosy, aby związać je w kitkę, zaczesać grzywkę na bok lub do tyłu, czy zaakcentować maszynką przedziałek z boku. Jeśli wkrótce bierzesz ślub znajdziesz przykłady męskich fryzur na wesele na Moment.pl. Czasami proste męskie fryzury wymagają odrobiny uniesienia do góry, dlatego warto je utrwalić za pomocą gęstej pianki lub żelu. Aby nadać włosom nowoczesny charakter, upewnij się, że grzywka jest stopniowo wycieniowana, a tył głowy jest dobrze przycięty.