Czy warto zdecydować się na mikrodermabrazję

Porównując korzyści płynące z mikrodermabrazji z innymi rodzajami zabiegów i produktów złuszczających skórę, większość ludzi uważa, że wynik jest wart swojej ceny.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, dermatolodzy i inni specjaliści od pielęgnacji skóry jako uzupełnienie zabiegu zalecają codzienną pielęgnację skóry. Wraz z wiekiem naturalne procesy odnowy komórek spowalniają, powodując powstawanie szczelin w skórze, które wyglądają jak drobne linie i zmarszczki. Zwiększona produkcja kolagenu i komórek w wyniku mikrodermabrazji wypełnia te luki, zmniejszając pojawianie się tych fizycznych oznak starzenia.

Czy warto zdecydować się na mikrodermabrazję

Jakie efekty można uzyskać po mikrocermabrazji

Ta sama koncepcja działa na blizny potrądzikowe, które są zasadniczo tym samym rodzajem luki w budowie naskórka. Mikrodermabrazja przyspiesza proces odmładzania, aby wyrównać skórę w tych obszarach. Mikrodermabrazja to naturalna alternatywa dla innych, bardziej inwazyjnych zabiegów lub tych, które wykorzystują środki chemiczne. W procesie nie stosuje się żadnych chemikaliów, tylko maleńkie kryształki, które pomagają stymulować naturalne zdolności skóry do odnowy. Dzięki temu doskonale nadaje się dla osób o wrażliwej skórze lub ze schorzeniami, które wymagają ograniczonej ekspozycji na substancje chemiczne. Mikrodermabrazja jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów i odcieni skóry, a proces nie pozostawia blizn.

Mikrodermabrazja pomaga również poprawić koloryt skóry, złuszczając i przyspieszając proces odnowy naskórka. Obszary uszkodzeń słonecznych, przebarwienia i nierówne tekstury są powoli usuwane i uzupełniane, aby zmniejszyć kontrast i wyrównać koloryt skóry. Wszystko to razem sprzyja bardziej młodzieńczemu wyglądowi. Mikrodermabrazja nie jest bolesna i nie ma przestojów. Przez krótki czas po zabiegu możesz mieć nieco zaróżowioną cerę, ale możesz wznowić swoje zwykłe czynności.

Jeśli jesteś zainteresowana zabiegami z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, odwiedź salon kosmetyczny BIO CLINIC i umów się na konsultację. Po takim zabiegu zobaczysz natychmiastowe rezultaty, ale w celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się comiesięczną kurację, aby osiągnąć swój cel i utrzymać wyniki przez długi czas.