Jak sfinansować zakup auta używanego?

W sytuacji, gdy przedsiębiorca nie posiada środków na zakup samochodów, często analizuje różne dostępne metody finansowania. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że najlepiej wziąć kredyt bankowy. Jednak o wiele lepiej skorzystać z nowocześniejszych sposobów, a jednym z nich bez wątpienia jest leasing. Samochód używany z leasingu nie łatwo jednak dostać na korzystnych warunkach – w takim wypadku najlepiej skontaktować się z CLS Sp. z o.o.

Leasing na samochód używany to doskonała okazja dla firm, by wyposażyć się w kilkuletnie, ale sprawne auta. Dzięki temu, że taki samochód nie jest nowy, rata leasingowa będzie o wiele niższa, co jedynie przyniesie oszczędności przedsiębiorstwu. Natomiast w porównaniu z kredytem warto także zwrócić uwagę na formalności, które w przypadku leasingu zawsze będą o wiele mniej kłopotliwe. Firmy leasingowe, takie jak CLS Sp. z o.o., zawsze dbają o to, by nie nękać klienta setkami dokumentów, więc upraszczają procedury do minimum. W przypadku firm leasing oznacza także korzyści podatkowe. Ponadto leasing daje o wiele większą elastyczność przy wyborze auta.

CLS Sp. z o.o. umożliwia bardzo korzystny leasing samochodów używanych. Oferta tej firmy jest tak skonstruowana, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. CLS od ponad 15 lat działa na rynku doradztwa finansowego i w Polsce jest jedną z największych jednostek tego typu, dlatego cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony nie tylko osób prowadzących działalność gospodarczą, ale także osób indywidualnych. Pomaga przejść przez cały proces leasingowy – od wyboru odpowiedniego leasingu po znalezienie właściwego i przystępnego cenowo ubezpieczenia.

Bez wątpienia warto skorzystać z oferty CLS Sp. z o.o. Firma pozwala wybierać do leasingu także auta używane mające do 10 lat. Co więcej wymaga bardzo niskiej wpłaty początkowej, która wynosi jedynie 10% wartości samochodu. Dla firmy CLS nie ma także znaczenia, skąd pochodzi auto. Nie musi być od dealera posiadającego autoryzację producenta, może należeć do osoby fizycznej lub znajdować się w małym komisie. Te warunki leasingowe są wyjątkowo opłacalne dla przedsiębiorców, dlatego nie powinni mieć wątpliwości, jak najlepiej sfinansować zakup używanego pojazdu.