STWÓRZ SAUNĘ W SWOIM SALONIE SPA

Stworzenie sauny wydaje się być inwestycją dość kosztochłonną. Myśląc o takim pomieszczeniu, zazwyczaj widzimy oczami wyobraźni pokój pełen pary i urządzeń, które ją wytwarzają. Tymczasem okazuje się, że istnieje także inny rodzaj sauny – infrared, czyli na podczerwień. Dlaczego warto w nią zainwestować?

TO ROZWIĄZANIE NIEDROGIE W UTRZYMANIU

Sauna infrared w swoim działaniu wykorzystuje promiennik podczerwieni. To urządzenie, które emituje promienie, przypominające te słoneczne. Takie reflektory ciepła działają podłączone do sieci elektrycznej. W związku z tym, nie generują dodatkowych opłat związanych, np. z zakupem opału. Ponadto ich serwisowanie ogranicza się do minimum

PROMIENNIKI PODCZERWIENI DLA NIEMAL KAŻDEGO KLIENTA

Istnieje naprawdę niewiele przeciwwskazań do korzystania z sauny infrared. Zazwyczaj mogą korzystać z nich osoby w każdym wieku. Podczas seansu warto pamiętać, że promieniowanie przedostaje się w głąb warstwy podskórnej do 4 mm. Tyle wystarczy, aby organizm zaczął pozbywać się toksyn i zbędnych centymetrów. Poza tym, promienniki podczerwieni działają zbawiennie na stawy oraz drogi oddechowe.
W saunie infrared nie muszą panować wysokie temperatury. Do jej skutecznego działania wystarczy 30-60 stopni. Co ważne, takiego seansu nie trzeba przerywać w celu schłodzenia organizmu. Jedna sesja trwa zazwyczaj około 30 minut.

ZDAJ SIĘ NA FACHOWCÓW

Jeśli myślisz o stworzeniu sauny na podczerwień w swoim salonie – koniecznie znajdź profesjonalną firmę, która zajmie się szczegółami. Promienniki, wykorzystane w tym celu powinny zostać odpowiednio dobrane. Mowa tu o wielkości pomieszczenia i o tym, ile osób na raz miałoby korzystać z takiego seansu. Urządzenia stworzone z myślą o strefie beauty, znajdziesz na stronie irsystem.pl. Jest to zespół specjalistów, którzy nie tylko wybiorą najlepsze promienniki, ale zajmą się również ich montażem.