Wybierz meble, które ożywią Twój przedpokój

Szukasz idealnych mebli do przedpokoju? Nie pozwól, aby Twój korytarz stał się ciasnym i ponurym miejscem! Przy odrobinie planowania możesz zmienić swój ciemny, nieprzyjemny przedpokój w miejsce, które pokochasz.

 

Aby nowa odsłona Twojego korytarza była jednocześnie piękna i funkcjonalna, zacznij od nowego lustra. Idealnie sprawdzi się tutaj mebel jakim jest wieszak na ubrania z lustrem. Spełni on trzy podstawowe cechy jakimi są: wygląd, funkcjonalność i wygoda. Wieszaki na ubrania z lustrem nie dość że świetnie wyglądają to jeszcze są bardzo przydatne do przechowywania odzieży i obuwia. Będziesz mógł również wygodnie powiesić dłuższe płaszcze i kurtki. Zapewni to dodatkową przestrzeń w innych miejscach.

 

Wybierz meble, które ożywią Twój przedpokój

Postaw na minimalizm

 

Meble do przedpokoju powinny być proste, eleganckie i pozbawione zbędnych ozdób. Wybierz proste meble (taki jak wspomniany wyżej wieszak na ubrania z lustrem i szafka na buty z półkami) i to w zupełności wystarczy. Pamiętaj również o dopasowaniu kolorów mebli do ścian w przedpokoju.

 

Przechowuj małe akcesoria

 

Aby zaoszczędzić miejsce, rozważ przechowywanie małych akcesoriów takich jak klucze, wizytówki i telefony komórkowe w tym samym miejscu. Jednym ze sposobów na to jest wybór szafki z szufladami. Dzięki nim, będziesz mógł szybko ukryć zalegające na półkach gadżety i akcesoria, które dają uczucie bałaganu już po samym wejściu do mieszkania.

 

Postaw na jasne barwy

 

Przedpokój to miejsce, do którego z reguły nie dociera zbyt wiele słońca. To powód, dla którego warto zdecydować się na jasny odcień mebli i dodatków. Takie rozwiązanie w połączeniu z dużym lustrem, zwiększy optycznie przestrzeń. Dzięki temu zniknie odczucie ciasnej i zatłoczonej przestrzeni.

 

Rozważ umieszczenie szafy wnękowej

 

Coraz częściej w korytarzach mieszkań spotkać można szafy ukryte w ścianie. To świetne rozwiązanie dzięki któremu zyskamy dużo miejsca na przechowywanie różnych rzeczy. Idealnie sprawdzi się tutaj szafa przesuwana, ponieważ nie będzie blokować przejścia przy jej otwieraniu. Można również pójść krok dalej i wybrać szafę z drzwiami lustrzanymi. Ta opcja doskonale sprawdza się szczególnie w małych mieszkaniach.