Jeśli samochód ulegnie awarii zadzwoń po autopomoc

Wiele firm ubezpieczeniowych oferuje jakąś formę pomocy drogowej, jednak rodzaje oferowanych usług mogą się różnić w zależności od obszaru i formy podpisanej umowy.

Podczas gdy niektóre pozwalają na dodanie zakresu do polisy ubezpieczeniowej samochodu, inne mają programy członkowskie, które oferują bardziej solidne oferty świadczeń takich usług. Dodatkowe ubezpieczenie obejmuje nam całodobową pomoc a nagłych wypadkach, usługi holowania, rozruch awaryjny, wymianę opon, dostawę paliwa, wyciąganie i pomoc w przypadku zablokowania pojazdu lub zjechania z trasy. Usługi z zakresu pomocy drogowej i holowania są w wielu firmach dostępne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, więc jeśli przydarzy się nam wypadek w nocy czy w święta, to również bez problemów uzyskamy niezbędną pomoc. Możemy również w niektórych przypadkach liczyć na usunięcie awarii na miejscu, o ile jest to oczywiście wykonalne, przykładowo w przypadku wymiany opon, pracy mechanika przy rozruchu akumulatora, czy usług ślusarskich w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków wewnątrz samochodu. Zanim kupisz ubezpieczenie pomocy drogowej od firmy ubezpieczeniowej, dobrze jest zapoznać się z innymi opcjami. W rzeczywistości możesz mieć dostęp do takich usług za pośrednictwem innych dostawców. Jeśli samochód ulegnie awarii zadzwoń po autopomoc

Możesz również uzyskać ochronę drogową dzięki rozszerzonej gwarancji na samochód.

Pamiętaj, że ponieważ Twoje ubezpieczenie jest często powiązane z pojazdem, sprzedaż samochodu spowoduje utratę takiej gwarancji. Niemal każdy kierowca może mieć problemy z samochodem podczas podróżowania, warto więc móc liczyć na pomoc drogową oraz możliwość holowania samochodu w razie awarii czy wypadku. Z tych właśnie powodów pomoc drogowa Wroclaw zapewnia kierowcom pewność, że w razie przypadku awarii pojazdu nie zostaną sami z tym problemem. Utknięcie na poboczu ruchliwej drogi lub późno w nocy może być stresującym przeżyciem, szczególnie jeśli nikt nie jest w stanie nam pomóc. Dzięki usługom holowniczym kierowcy mają numer firmy, pod który mogą szybko zadzwonić i wezwać pomoc.